Informacie
E-shop bol aktívny od soboty 04.04.2020 do 08.04. (doobedu) s doručením vašich objednávok v týždni od 13.04.- 17.04.2020
Objednávky spustíme opäť v piatok/sobotu s doručením v týždni od 20.4. - 24.4.  
Ďakujeme
Vaši Gazdovia 

Platba

 

Platba za tovar môže byť uskutočnená rôznym spôsobom:
 • Dobierka - Hotovosť: platba sa uskutoční pri prevzatí tovaru v hotovosti.

 • Dobierka - Platba kartou: platba sa uskutoční pri prevzatí tovaru a to pomocou kreditnej alebo debetnej karty prostredníctvom prenosného terminálu.

 • Dobierka - VIAMO: Prevod peňazí je realizovaný rovnako ako to je v internet bankingu. Za platbu cez VIAMO sa neplatí nič navyše. Peniaze na telefónne číslo pošlete pár kliknutiami. Všetko je zašifrované s využitím najmodernejších bezpečnostných štandardov.Platba cez VIAMO je ako stvorená na drobné výdavky.Nezáleží na tom, či ste registrovaný, alebo v ktorej ste banke. Akonáhle vám prídu peniaze, hneď sa to dozviete.Peniaze pošlete jednoducho na telefónne číslo príjemcu. VIAMO pracuje s vašim existujúcim účtom v banke, vďaka čomu si ľahko udržíte prehľad vo výdavkoch.

 • Platba kartou - CardPay (Tatra Banka) a WebPay (ČSOB): po vytvorení objednávky a zadaní platby TatraPay sa Vám zobrazí stránka s tlačidlom "Uhradiť". Po kliknutí na dané tlačidlo budete ihneď presmerovaný na web stránku Tatra banky, kde v bezpečnom prostredí vyplníte potrebné údaje - číslo svojej karty, platnosť karty, ochranný kód a v prípade 3-D Secure aj heslo. Ak je Vaša karta zapojená do programu 3-D Secure, budete požiadaný o identifikáciu prostredníctvom hesla, ktoré poznáte len vy. Banka uskutoční platbu v autorizačnom centre a transakcia je prijatá v priebehu pár sekúnd.

 • Platba kartou - TrustCard: umožni Vám uskutočniť platbu z takmer každej platobnej karty na svete (Visa, MasterCard, Maestro). Služba je bezpečná a nemusíte sa obávať zneužitia osobných údajov.

 • Platba prevodom na účet: po prijatí objednávky Vám zašleme faktúru na vašu emailovú adresu, aby ste ju mohli uhradiť bankovým prevodom.

 • Platba Internet bankingom - TatraPaypo vytvorení objednávky a zadaní platby TatraPay sa Vám zobrazí stránka s tlačidlom "Uhradiť". Po kliknutí na dané tlačidlo budete ihneď presmerovaný na stránku Internet bankinguTB. Po prihlásení sa Vám zobrazí už vyplnený formulár prevodného príkazu, následne potvrdíte platbu a peniaze z účtu sú okamžite poslané na náš účet.
  Kontakt na spoločnosť: Volajte na *1100 alebo Volajte na *TABAPre volania z pevnej linky volajte na číslo: 0800 00 1100, zo zahraničia používajte číslo: +421 2 / 5919 1000
  Obchodné podmienky pre platbu nájdete tu. Cenník služieb nájdete tu.

 • Platba Internet bankingom - TrustPay: presmeruje Vás na internet banking vašej banky kde prevediete platbu ako ste zvyknutý.