O projekte Gazdovia

Prostredníctvom nášho eshopu chceme pomôcť ľuďom v mestách, aby si mohli dopriať kvalitné domáce produkty rovnako ako ľudia na vidieku, ktorí dobre poznajú rozdiel medzi potravinami z hypermarketov a domácimi potravinami. Všetky naše potraviny, či už mäsové, cukrárenské, mliečne a syrové výrobky, vynikajúce sirupy a mušty sú výsledkom tradičnej domácej slovenskej produkcie bez zbytočnej chémie, farbív, konzervantov, či dokonca antibiotík.

Svoju spoluprácu sme zamerali na slovenských gazdov a gazdinky, ktorí sa špecializujú na výrobu kvalitných domácich produktov z fariem a dvorov. Sú to poväčšine drobní výrobcovia, ktorí ťažko pracujú aby zachovali tradičnú kvalitu a ktorých produkcia sa zakladá na ručnej výrobe. Väčšina z nich spoluprácu privítala, pretože pri svojej práci nemajú čas na distribúciu a marketing.

Všetky produkty, ktoré si u nás zakúpite, doručíme priamo od našich gazdov až k Vám domov na našich chladiarenských vozidlách.

Každou objednávkou podporujete poctivých slovenských gazdov a gazdiné, ktorí sa vrátili k tradícii našich starých rodičov.

Ďakujeme za Vaše objednávky, nápady a podnety.

Vaši Gazdovia