Vitajte u Gazdov

Spájame slovenských farmárov a lokálnych výrobcov, ktorí sa špecializujú na chov, pestovanie a výrobu kvalitných produktov. Vašou objednávkou podporujete farmy z celého Slovenska, ktoré sa vrátili k svojim koreňom a ponúkajú produkty ako si ich pamätajú naši starí rodičia. Všetkých našich dodávateľov pravidelne navštevujeme, aby sme mali istotu, že sme pre vás našli to najlepšie, čo doma na Slovensku máme. Našim cieľom je spoznať každého farmára a proces jeho výroby, pestovania alebo chovu tak, aby sme vám mohli garantovať kvalitu, každého produktu, ktorý vám doručíme až na Váš stôl.

My to vidíme Jednoducho:

1. Jednoducho poctivo a chutne

Ponúkame vám zdravé a chutné produkty vyrábané na základe tradičných receptúr. Starostlivo sledujeme zloženie produktov aj za vás. Netolerujeme škodlivé éčka, umelé farbivá a konzervanty, či dokonca antibiotiká.

2. Jednoducho čerstvé produkty z farmy na váš stôl

Naše produkty sú vypestované a chované farmármi, čo najbližšie od nás. Uprednostňujeme sezónne produkty tak, aby necestovali celé dni v kontajneroch z druhého konca sveta. Tovar vyzdvihujeme priamo z farmy na základe vašej objednávky.

3.Jednoducho vypestované u nás doma

Produkty dodávame z malých fariem z rôznych kútov Slovenska. Spolu s farmárom vám ukážeme lúku, či strom, kde tieto produkty boli vypestované alebo chované. Každým predaným produktom podporujeme potravinovú a ekonomickú sebestačnosť Slovenska.

4. Jednoducho s láskou k prírode


Uprednostňujeme farmárov s ekologickým spôsobom pestovania a chovu. Snažíme sa vyberať produkty balené do ekologických alebo znovupoužiteľných obalov. Skracovaním dopravnej vzdialenosti znižujeme uhlíkovú stopu.