Staminafood - ovsené kaše | Sortiment | GAZDOVIA.SK

Staminafood - ovsené kaše

Staminafood - ovsené kaše

Kvalitné ovsené kaše a domáce oblátky. Stačí otvoriť a zjesť.

STAMINA je slovenská značka, ktorá vznikla, aby reprezentovala silu, kvalitu, energiu a výdrž, ktorú nám už mnohé priemyselné potraviny prestali ponúkať. Zakladateľmi firmy STAMINA sú dvaja Slováci, spolužiaci a kamaráti z vysokej školy, ktorí sa rozhodli rozbehnúť poctivý biznis a v novembri 2016 sa pustili do jeho realizácie. Produkty firmy sa na pulty dostali už v apríli 2017 a dnes sú vám k dispozícii vo viacerých prevádzkach hlavne v Bratislave.

Už samotné logo značky STAMINA poukazuje na to, že naše zdravé produkty sú vyrobené s láskou podľa receptov našich mamičiek. Logo našej značky je okrúhle, lebo všetko na čom pracujeme robíme od začiatku, od samotného nápadu až po koniec, teda po umiestnenie na pulty.

STAMINA na trh prináša iba to najkvalitnejšie jedlo z poctivých a plnohodnotných surovín, jednoducho chutné, domáce a zdravé. Inšpiráciu na recepty STAMINA čerpá zo všetkých kútov, od nutrologických výskumov až po recepty mám, či starých mám. Pri príprave našich produktov sa snažíme využívať iba slovenské suroviny, a tým podporujeme slovenských producentov.

Nestíhate si ráno pripravovať raňajky? Máte chuť na niečo rýchle a zdravé, bez konzervantov a chémie? Chcete si rýchlo doplniť energiu bez pridaného cukru?

Pripravte si ovsené kaše a domáce oblátky, ktoré sú:
  • 100% prírodné
  • bez konzervantov a chémie
  • bez pridaného cukru, sladené iba slovenským medom 

 

Informácie

Sledujte nás