Hydina Kubus | Sortiment | GAZDOVIA.SK

Hydina Kubus

Hydina Kubus

Naším hlavným poslaním je prinášať na trh kvalitné slovenské mäso a výrobky pre našich zákazníkov

Už viac ako 15 rokov sa snažíme zaručiť pre slovenské domácnosti najkvalitnejšie slovenské mäsové výrobky a tešíme sa, že aj vďaka vašej podpore stále rastieme. 

Patríme medzi popredné slovenské spoločnosti, ktoré sa venujú vlastnému chovu a spracovaniu hydiny na území Slovenskej republiky. Našim primárnym zameraním je produkcia morčacích výrobkov a radíme sa medzi najväčších producentov morčacieho mäsa na Slovensku. Hlavným poslaním spoločnosti je kvalitné spracovanie hydiny pre slovenský trh z vlastnej domácej produkcie a zaručiť čo možno najvyššiu kvalitu svojich mäsových výrobkov.

Spoločnosť Hydina Kubus bola založená v roku 1994 s hlavným zameraním na distribúciu živej hydiny na území Slovenskej republiky. Postupným vylepšovaním a upevnením svojho pôsobenia na trhu, firma v roku 2000 vybudovala ideálne podmienky pre chov moriek a brojlerových kurčiat. V roku 2005, aj vďaka prostriedkom poskytnutých z fondov Európskej únie, spoločnosť vybudovala bitúnok na porážanie a spracovanie hydiny.  

Informácie

Sledujte nás