Gemerské ovečky | Sortiment | GAZDOVIA.SK

Gemerské ovečky

Gemerské ovečky

Všetky produkty sú vyrobené z kvalitného 100 % ovčieho mlieka od našich ovečiek, ktoré spásajú rozkvitnuté gemerské pastviny

Gemerské ovečky sú mliečne výrobky vyrábané zo 100 % ovčieho mlieka. Reprezentujeme nielen náš región, ale aj tradičné postupy výroby ovčieho mlieka v modernom šate. Pravá chuť gemerských pastvín.

Príbeh našej farmy je založený na aj tom, že si ovečky sami od narodenia vychováme a príkladne sa o ne staráme každý jeden deň. Preto môžeme s pokojným svedomím povedať, že sú naše, gemerské, a slovenské. Mlieko pochádza len od oviec z našej domácej produkcie, ktoré majú svoj domov na farme v Hubove a v Revúcej. Všetky produkty sú spracované v mliekarni s najmodernejšími technológiami a za najprísnejších hygienických podmienok.

V lete sa naše ovečky pasú na voňavých lúkach a rozkvitnutých pastvinách malebného gemerského regiónu a v zime sú ustajnené v ovčiarňach na farme v Hubove, kde sa o nich stará skúsený personál verný tradičnému ovčiarskemu remeslu. Vďaka kvalitným krmivám sú schopné produkovať mlieko aj v zime a môžu byť dojené počas celého roka. Pestré botanické zloženie a zdravé prostredie vytvára ideálne predpoklady pre produkciu vysokokvalitného ovčieho mlieka v našej mliekarni.

Informácie

Sledujte nás