Starý Otec, a.s.

Starý Otec, a.s.

Kvalita a slovenský pôvod je u nás na prvom mieste

Starý Otec aktívne pracuje na vývoji a výrobe vlastných produktov. Jeho vlastné výroby vyrábajú unikátne produkty, ktoré nielenže nedostanete nikde inde, ale svojím zložením a kvalitou patria k slovenskej špičke.

Nuž a prečo sa oplatí nakupovať výrobky od Starého Otca?

1. Naším určujúcim kritériom je kvalita. Zašli sme tak ďaleko, že sme si vybudovali vlastnú mäsovýrobu a pekáreň, aby sme vyrábali produkty presne podľa našich vlastných predstáv. Mäsové výrobky majú vysoký podiel mäsa, v mliečnych výrobkoch je slovenské mlieko, nepoznáme zmrazené a dopekané pečivo, džemy obsahujú množstvo ovocia a sú bez cukru, medy sú od slovenských medárov, vajíčka z voľného chovu, nepoznáme šťavy z koncentrátov.

2. Máme mimoriadne prísne kritériá na zloženie výrobkov, čo sa týka surovín aj prídavných látok. Za viac ako päť rokov sme pochopili množstvo trikov na zákazníkov, ktoré hrajú veľkí výrobcovia a zistili sme, že u mnohých produktov platí: čím viac zložiek v produkte, tým horšie.

3. Naši dodávatelia sa radia medzi malých a stredných výrobcov. Mnohí svojmu podnikaniu prepožičali svoje meno, čo je pre nich záväzkom, aby ich produkty boli najvyššej kvality.

4. Pri každom produkte od Starého Otca presne viete, kto ho vyrobil – nekupujete produkty pochádzajúce z nešpecifikovanej krajiny EÚ.

5. Naši dodávatelia pochádzajú z celého Slovenska, mnohokrát z menej rozvinutých oblastí. Kúpou ich produktov dávate prácu ľuďom v týchto regiónoch a vaše peniaze zostávajú v tejto krajine.

6. O tom, že zákazníci vnímajú značku Starý Otec ako dôveryhodnú a spoľahlivú, svedčí aj ocenenie Superbrands Slovakia, ktoré pravidelne získavame od roku 2018.