Marmel, s.r.o. - Kolatch.sk

Marmel, s.r.o. - Kolatch.sk

Viac chuti na každý deň, viac kvality bez výčitiek

Sme potravinárska firma špecializujúca sa na výrobu dezertov, koláčov a doplnkového sortimentu z prémiových surovín. Značka KOLATCH vznikla z potreby podeliť sa o chuťový zážitok so širokou verejnosťou. Zážitok, na ktorý si radi nájdeme čas. „Čas na dezert.“

Našim poslaním je vytvárať pomyselný most medzi konvenciou a inováciou pričom použitá surovina prevyšuje produkt ako celok. Skrátka naše produkty sú vylepšené tradičné cukrovinky pričom používame prémiové suroviny a inovatívne technológie na ich spracovanie. Náš prístup k podnikaniu je veľmi priamy. Sľubujeme Vám viac kvality, viac ekológie, viac etiky.

Prečo si kúpiť naše dezerty v tubách:

  • výživný - vďaka unikátnej receptúre a pomerov aminokyselín, tvojmu telu dodám potrebné živiny. Obsahujem suroviny v tej najlepšej BIO kvalite. Pri svojom vzniku som neohrozil žiadne zvieratá, lebo som bezprostredne vegánsky.
  • nepečený - prvý svojho druhu. Chráňte ma pred ohňom a ja sa vám odvďačím živinami
  • bez alergénov - pochutí si na mne naozaj každý a to neobmedzene aj tí „obmedzení“. Neobsahujem lepok, laktózu ani alergény.
  • rýchla príprava - pripraviť ma je skutočne hračka, 15 minút a je hotovo. Už mi len stačí hodiť si šlofíka v mrazničke a môžete ma aj rozkrájať