BIORIO, s.r.o.

BIORIO, s.r.o.

Prírodné 100 % ovocné snejky, ktoré chutia nielen deťom

Sme rodinná firma z Malinova na Broskyňovej ulici a tvoríme ju my – otec Robo, mama Mirka a náš syn Oliver, ktorý stojí za Snejkami. Oliver bol prvý inšpirátor a kritik zároveň. Vďaka nemu sme vedeli posúdiť, čo by deťom chutilo alebo nechutilo. Veľa sme skúšali, testovali a rozdávali. Keď sa už niekoľkýkrát zhŕkla detská návšteva pri miske s kožami padlo rozhodnutie pustiť sa do toho naplno.

Samozrejme je to popísané veľmi skrátene, nakoľko tá cesta k terajšej podobe bola oveľa dlhšia. Tá byrokratická ešte dlhšia :). Ovocné kože sú sušené šetrným spôsobom, aby si uchovali všetky cenné vitamíny. Kože sú bez lepku, laktózy a pridaného cukru. Sú vhodné pre deti od útleho veku. Čisté 100 % ovocné snejky sú zdravšia alternatíva sladkosti pre deti i dospelých ideálna na cesty, do školy alebo len tak, pre zahnatie chuti na sladké.

Dôležité je však to, že naše ovocné deti sú tu momentálne v 12 certifikovaných príchutiach a Snejky si čoraz viac nachádzajú cestu k vám. Celý proces výroby je výlučne ručný, pomáha nám len mixér a sušička, preto ak otvoríte balíček so Snejkami, neuvidíte 100 % dokonalosť výrobku, ale energiu a lásku, s ktorou tieto výrobky pre vás robíme.