Malý Gazda | Sortiment | GAZDOVIA.SK

Malý Gazda

Malý Gazda

Mliečna manufaktúra, ktorá s láskou a poctivo vyrába kvalitné zrejúce jogurty a dezerty

Spolu s manželom sme sa nadchli myšlienkou priniesť na trh kvalitné jogurty, ktoré by chutili tak, ako keby ste si ich pripravili sami doma. Presťahovali sme sa z mesta na dedinu a v roku 2010 sme založili mini mliekareň, v ktorej sa vyrábali jogurty výlučne z ovčieho mlieka. V čase, keď sme rozbiehali podnikanie sa nám narodil syn, ktorý nás inšpiroval k vytvoreniu loga s chlapčekom a názvu spoločnosti Malý gazda. Keďže produkcia ovčieho mlieka je sezónna záležitosť, stáli sme pred rozhodnutím ako pokračovať ďalej. Bolo to náročné rozhodnutie, ale vybrali sme si ekologickú cestu. Koncom roka sme 2013 spustili výrobu jogurtov zrejúcich v skle z kravského mlieka. 
 
Starostlivo sme pracovali na zlepšovaní kvality a v súčasnosti nájdete Jogurt Malý gazda bez éčok v predajniach na viac ako 300 miestach po celom Slovensku. Na trhu nám však chýbali ďalšie produkty vyrobené z kvalitných potravín, a preto sme v roku 2018 začali s vývojom dvoch výnimočných produktových rád. Ňuňu smotanový jogurt s 60 % podielom ovocia v pyré je určený pre malých maškrtníkov a ich rodičov, ktorým záleží na tom, čo konzumujú ich ratolesti. Dezert tvarohovo - smotanový je pre všetkých, ktorí majú chuť na zdravú maškrtu. Postupne rozširujeme produktové portfólio a pripravili sme si pre vás chutný JEDNODUCHO smotanový jogurt od Malého gazdu. Obsahuje bifidobaktérie a je garanciou poctivej a čerstvej výroby priamo zo Slovenska.
 
Čím sme výnimoční?
  • každý deň zvážame čerstvé mlieko z okolitách fariem
  • vyrábame produkty bez éčok a umelých farbív
  • používame výlučne slovenské suroviny
  • mysleli sme aj na tých, ktorí netolerujú laktózu a vyrobili sme bezlaktózové produkty
  • používame ekologické obaly
 
Dnes môžeme hrdo povedať, že spolu s rodinou sme vybudovali mliečnu manufaktúru, v ktorej s láskou vyrábame mliečne výrobky.
 
                                                                              
                                                                                                                              Zuzana Ševcová 
                                                                                                                      zakladateľka Malého gazdu 
 
 

Informácie

Sledujte nás