Krava & CO s.r.o. | Sortiment | GAZDOVIA.SK

Krava & CO s.r.o.

Krava & CO s.r.o.

Exkluzívna kvalita mäsa s rešpektom ku zvieratám

Krava&Co bola založená ako rodinná firma. Rodina je zmyslom nášho života. Od roku 2013 sme začali vytvárať kvalitné zázemie na produkciu mäsa. Už od úplného začiatku sme túžili vyprodukovať to najkvalitnejšie hovädzie mäso, aby naše deti mohli jesť zdravé poctivé potraviny. Teraz ho ponúkame aj vám, našim zákazníkom, so zárukou tej najvyššej kvality.

Našou víziou bolo od úplného začiatku robiť poctivé produkty bez geneticky modifikovaných organizmov (GMO), s dôrazom na kvalitu a dostupnosť. V dnešnej dobe podlieha potravinársky priemysel tlaku veľkých korporačných firiem, pričom silnie dopyt po mäsovej výrobe lacných potravín, ktoré sú určené pre supermarkety. Práve preto si stále viac uvedomujeme, aké dôležité je vyrábať potraviny prirodzeným a tradičným spôsobom, aj keď mnohokrát to znamená ich vyššiu cenu. Cesta k získaniu poctivých surovín sa, ale nedá skrátiť ani oklamať. Učme sa vychutnávať si kvalitné produkty, ktoré majú vyššiu výživovú hodnotu, a ktoré sú pre naše zdravie oveľa viac prospešné než ich lacnejšie varianty.

Náš dobytok kŕmime výlučne jemu prirodzenou potravou, pričom takmer po celý rok sa pasie na pastvinách a lúkach, ktoré sú preň najlepším zdrojom živín. S čistým svedomím môžeme povedať, že zvieratá žijú bez stresu, v čo najlepšom prostredí. Aj samotná porážka podlieha prísnym normám a etickým kódexom. Všetko je podriadené tomu, aby zviera netrpelo.

Naším cieľom je dosiahnuť exkluzívnu kvalitu mäsa, tak aby cesta za výnimočným gurmánskym zážitkom nezanechávala negatívne stopy na životnom prostredí, neničila prírodu a hlavne naše zdravie.

Informácie

Sledujte nás