Elesko Forest s.r.o. | Sortiment | GAZDOVIA.SK

Elesko Forest s.r.o.

Elesko Forest s.r.o.

Sme slovenská spoločnosť s vyše 20 ročnou tradíciou. Patríme medzi najvýznamnejších spracovateľov a predajcov diviny, vďaka vysokej kvalite našich výrobkov.

Zvernica bola založená v roku 1997 a nájdete v nej vysoko kvalitnú trofejovú mufloniu, danieliu a jeleniu zver. K pôvodným muflónom bola dovezená najkvalitnejšia muflonia zver z Čiech. Danielia zver pochádza z Maďarska, z poľovného reví­ru Gúth, kde bola ulovená i najsilnejšia trofej daniela na svete. Pôvodná jelenia zver bola doplnená o kvalitné jedince zo Slovenska (Poľana, Dolný Kubí­n) a Maďarska.

Mäso, ktoré je u nás spracovávané pochádza z voľne žijúcej zveri zo slovenských revírov a je ulovené poľovným spôsobom. Ponúkame okrem možnosti chovania zveriny a poľovačiek i mäso a delikatesy z diviny. Divina je rozrábaná vo vlastnom závode v Plaveckom Petre, pod stálym veterinárnym dohľadom, za prísnych hygienických podmienok a v súlade s platnou legislatívou Slovenskej republiky (pridelené schvaľovacie veterinárne číslo SK 2056ES)

Prečo by ste mali nakupovať divinové mäso?

Najnovšie trendy v oblasti stravovania hovoria o pribúdajúcom počte ľudí, ktorým nie je ľahostajné „z čoho je človek živý", a to doslovne. Aj preto v poslednej dobe právom rastie záujem o mäso z diviny, ktoré má veľa bielkovín a málo tuku.
 
Divina je zároveň bohatá na minerálne látky, má viac vitamínu A a železa v porovnaní s ostatnými druhmi mäsa a právom patrí medzi delikatesy vyhľadávané po celom svete. V našom sortimente nájdete mäso z jeleňa, daniela, diviaka, muflóna a srnca.
 

Informácie

Sledujte nás