Doručenie | GAZDOVIA.SK

Doručenie

Doručenie: 

Snažíme priniesť zákazníkom to najlepšie čo sa na Slovensku vyrába a pestuje. Po prijatí a spracovaní objednávky vďaka naším kuriérom dovezieme tovar z farmy až priamo k vám domov. Rozvoz zastrešujeme po celom Slovensku.

Doručenie našim kuriérom:

V prípade že ste si objednali chladené alebo mrazené potraviny, objednávku Vám doručíme našim chladiarenským vozidlom, podľa rozpisu rozvozov. O dni doručenia vás budeme kontaktovať deň predom alebo v daný deň ráno. 

Streda: Bratislava, Trnava, Nitra, Banská Bystrica, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Zvolen, Žilina, Trenčín, Martin

Štvrtok: Bratislava, Poprad a okolie, Vysoké Tatry

Piatok: Bratislava, Prešov, Košice


Cena dopravy v rámci hlavnej trasy (mestá uvedené vyššie)

Objednávka od 50 eur – 5 eur

Objednávka mimo hlavnej trasy - individuálna cena (po prijatí objednávky Vás budeme kontaktovať)

V momentálnej situácii sme prijali zmeny v závislosti doručenia tovaru k Vám do domácností.
 
Minimálna objednávka je 50 eur a doručenie plošne pre celé Slovensko je v hodnote 5eur. V prípade, že sa nechádzate na mieste kde tovar nezavážame štandardne (nemáme z daného miesta dostatok objednávok, budeme vás kontaktovať s nacenením individuálnej dopravy). Objednávky prijímame iba do vyčerpania kapacít - naše farmy sú obmedzené tovarovo ale aj my logisticky.
 
Objednávky prijaté od piatku 10.4. do 16.4. budú doručené v týždni od 20.4. do 24.4.2020.
 
Objednávky prijaté od 17.4. do 23.4. (alebo vyčerpania naších kapacít) budú doručené v týždni od 27.04.- 01.05.2020. 
 
S momentálnou situáciou a zúriacím koronavírusom sme sprísnili všetky opatrenia. Kuriéri sú plne vybavený rúškami, dezinfekciou a gumovými jednorazovými rukavicami.
 
V prípade ak sa nachádzate v karanténe alebo máte slabšie zdravie a bojíte sa akéhokoľvek kontaktu stačí ak túto informáciu oznámite kuríerovi, ktorý vás kontaktuje pol hodiny pred doručením a vybavíme všetko bez kontaktu.
 
Ak ste uviedli platbu v hotovosti/ kartou na dobierku a zmenila sa vám situácia zašlite nám úhradu cez internet banking (číslo účtu nájdete v sekcii doručenie). Prosím ako VS uveďte číslo objednávky a potvrdenie o platbe pre rýchlejšie spárovanie nám zašlite emailom na: jana@gazdovia.sk .
 
V prípade, že máte objednané mäso, mäsové výrobky alebo mliečne výrobky ktoré sú na váhu sa cena nákupu mení. Najlepšie je si to vysvetliť na príklade: objednali a zaplatili ste si 1kg kuracích pŕs. Dodávateľ nám dodal 1,2kg - preto 200g musíte doplatiť - a teda vyšiel vám nedoplatok. Ak nám dodávateľ dodal 900g a vy ste si zaplatili 1kg my evidujeme preplatok a peniaze vám vrátime na účet.
 
Veríme, že spolu túto situáciu zvládneme čo najlepšie a čoskoro sa vrátime k našim normálnym životom.
 
Vaši Gazdovia