Doručenie

V spoločnosti Gazdovia.sk sa snažíme priniesť zákazníkom to najlepšie čo sa na Slovensku vyrába a pestuje. Po prijatí a spracovaní objednávky vďaka naším kuriérom dovezieme tovar z farmy až priamo k vám domov. Rozvoz zastrešujeme po celom Slovensku.

Ak chcete jednoducho prísť na to dokedy je potrebné tovar si objednať a kedy vám bude doručený, pozrite sa prosím na počítadlo na úvodnej stránke prípadne si prečítajte text ktorý nájdete nižšie.

 

 

 

MAPA

Streda: Bratislava, Trnava, Nitra, Banská Bystrica, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Zvolen, Žilina, Trenčín, Martin (zelená farba)

Štvrtok: Poprad a okolie, Vysoké Tatry (modrá farba)

Piatok: Prešov, Košice (fialová farba)

 

Ako to u nás funguje?

Objednávky uzatvorené do nedele sú vybavené nasledujúci týždeň. V pondelok na základe vašich objednávok objednávame tovar z fariem a vytvárame logistiku trasy. V utorok si zvážame tovar z východného Slovenska aby sme boli pripravený na cestu na západ. V stredu naši kuriéri vyrážajú skoro ráno, aby vám bol tovar doručený v čo najkratšom čase. Po ceste do Bratislavy z Prešova preberajú tovar na farmách a vybavujú zákazníkov pre ktorých už majú objednávku skompletizovanú. Tovar nám na sklade skoro nestojí a všetko máte hneď doma čerstvé priamo z fariem. V štvrtky zavážame hotely a konečných zákazníkov v okolí Popradu a Vysokých Tatier. V piatky vybavujeme rozvozy v Košiciach a Prešove.

Niekedy sa nám môže stať, že miesto kde chcete, aby vaša objednávka bola doručená máme trochu odruky. Samozrejme vám to oznámime včas a ponúkneme vám alternatívu dovozu.

O doručení tovaru budete telefonicky informovaný kedy vám tovar bude doručený našim kuriérom. Následne Vás v daný deň bude kontaktovať náš kuriér minimálne hodinu pred doručením, aby vám upresnil a potvrdil čas svojho príchodu.

 

Cena dopravy

Objednávka do 45 eur – 3 eurá

Objednávka nad 45 eur – doprava zdarma