Informacie
E-shop bol aktívny od soboty 04.04.2020 do 08.04. (doobedu) s doručením vašich objednávok v týždni od 13.04.- 17.04.2020
Objednávky spustíme opäť v piatok/sobotu s doručením v týždni od 20.4. - 24.4.  
Ďakujeme
Vaši Gazdovia 

Doručenie

Doručenie: 

Snažíme priniesť zákazníkom to najlepšie čo sa na Slovensku vyrába a pestuje. Po prijatí a spracovaní objednávky vďaka naším kuriérom dovezieme tovar z farmy až priamo k vám domov. Rozvoz zastrešujeme po celom Slovensku.

Doručenie našim kuriérom:

V prípade že ste si objednali chladené alebo mrazené potraviny, objednávku Vám doručíme našim chladiarenským vozidlom, podľa rozpisu rozvozov:

Streda: Bratislava, Trnava, Nitra, Banská Bystrica, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Zvolen, Žilina, Trenčín, Martin

Štvrtok: Bratislava, Poprad a okolie, Vysoké Tatry

Piatok: Bratislava, Prešov, Košice


Cena dopravy v rámci hlavnej trasy (mestá uvedené vyššie)

Objednávka od 50 eur – 5 eur

Objednávka mimo hlavnej trasy - individuálna cena (po prijatí objednávky Vás budeme kontaktovať)

V momentálnej situácii sme prijali zmeny v závislosti doručenia tovaru k Vám do domácností.
 
Minimálna objednávka je 50 eur a doručenie plošne pre celé Slovensko je v hodnote 5eur. V prípade, že sa nechádzate na mieste kde tovar nezavážame štandardne (nemáme z daného miesta dostatok objednávok, budeme vás kontaktovať s nacenením individuálnej dopravy). Objednávky prijímame iba do vyčerpania kapacít - naše farmy sú obmedzené tovarovo ale aj my logisticky.
 
Objednávky na Veľkú noc prijímame od 27.3. do 1.4. Doručované budú od 6.4. do 9.4.2020
 
Objednávky prijímané od 4.4. do 8.4.  budú doručené v týždni od 13.4. do 17.4.2020 
 
Ďalšie objednávky budeme prijímať od soboty 11.4. do 15.4. s doručením od 20.4. do 24.4.2020
 
S momentálnou situáciou a zúriacím koronavírusom sme sprísnili všetky opatrenia. Kuriéri sú plne vybavený rúškami, dezinfekciou a gumovými jednorazovými rukavicami.
 
V prípade ak sa nachádzate v karanténe alebo máte slabšie zdravie a bojíte sa akéhokoľvek kontaktu stačí ak túto informáciu oznámite kuríerovi, ktorý vás kontaktuje pol hodiny pred doručením a vybavíme všetko bez kontaktu.
 
Ak ste uviedli platbu v hotovosti/ kartou na dobierku a zmenila sa vám situácia zašlite nám úhradu cez internet banking (číslo účtu nájdete v sekcii doručenie). Prosím ako VS uveďte číslo objednávky a potvrdenie o platbe pre rýchlejšie spárovanie nám zašlite emailom na: jana@gazdovia.sk .
 
V prípade, že máte objednané mäso, mäsové výrobky alebo mliečne výrobky ktoré sú na váhu sa cena nákupu mení. Najlepšie je si to vysvetliť na príklade: objednali a zaplatili ste si 1kg kuracích pŕs. Dodávateľ nám dodal 1,2kg - preto 200g musíte doplatiť - a teda vyšiel vám nedoplatok. Ak nám dodávateľ dodal 900g a vy ste si zaplatili 1kg my evidujeme preplatok a peniaze vám vrátime na účet.
 
Veríme, že spolu túto situáciu zvládneme čo najlepšie a čoskoro sa vrátime k našim normálnym životom.
 
Vaši Gazdovia