Domáca kvalita | GAZDOVIA.SK

Domáca kvalita

 
Už v počiatku a teda v myšlienkach na podnikanie s potravinami sme vedeli, že by sme chceli založiť firmu, ktorá by predávala domáce a kvalitné potraviny. Išlo nám o dodanie produktov z vidieka a iných malých miest do veľkomiest, kde sa s domácími kvalitnými potravinami stretávame málokde. Rozhodnutie bolo jasné a teda, že vytvoríme internetový obchod.
 
Tento typ obchodu sme si vybrali preto, aby sme vedeli regulovať kvalitu potravín. Ide nám o dodanie maximálne kvalitných, hlavne domácích potravín a k tomu nám obchod cez internet dopomáha. Tovar, ktorý si od nás objednáte bude čerstvý a priamo z farmy. U nás sa Vám nemôže stať, že tovar,ktorý ste si objednali nám stál na sklade týždeň alebo aj dlhšie. Náš tovar ide z farmy priamo k Vám domov.
 
Čo myslíme pojmom domáca kvalita? Všetok tovar, ktorý ponúkame cez náš web je z malých farmiem od slovenských gazdov a gazdín. Naši gazdovia a gazdiné nám dodávajú potraviny alebo iný druh tovaru, ktorí sami doma vyrobili, dopestovali, vytvorili, vychovali a má pôvod na Slovensku. Produkty, ktoré od nich ponúkame, majú svoje tradície ako poznali naši starí rodičia, prarodičia, praprarodičia a iné generácie.
 

 Postupom času sme sa začali venovať aj vlastnej výrobe, ktorú dnes máme rozdelenú do troch celkov a to:

 
 
 

Múčna výroba

domáce ručne lepené pirohy, šúľance,gule a zemiakové lokše
 
 

Cestovinová výroba

ručne krájané rezance a strukovinové cestoviny 
 

Ovocno-zeleninová výroba

sirupy, lekváre, sterilizovaná zelenina, detské ovocné a zeleninové pyré
 
 
 
 Vopred ďakujeme za Vaše podnety a postrehy, ako môžeme naše služby a potraviny zlepšovať.
 

S pozdravom Vaši Gazdovia