Registrácia Prihlásenie

Gazdovia – kto sme a čo je naším poslaním

 
 
 
 Gazdovia je spoločnosť, ktorá vstúpila na tunajší trh s odvážnou iniciatívou – ponúknuť širokým vrstvám obyvateľstva kvalitné domáce potraviny výhradne od slovenských výrobcov. Ľudia na vidieku dobre poznajú výhody konzumácie domácej stravy, obyvatelia väčších miest sú však často odkázaní na potraviny z hypermarketov, prichádzajú tým pádom o neporovnateľný chuťový zážitok a neoceniteľné zdravotné benefity. Snaha ponúknuť ľudom z každého kúta Slovenska vynikajúcu domácu produkciu je pre nás Gazdov obrovská motivácia.

Mali sme pocit, že v tejto podnikateľskej oblasti je na Slovensku akési vákuum, rozhodli sme sa s tým teda niečo urobiť. Založenie firmy, ktorá sa postará o všetky potrebné stránky, od objednávok, cez vyzdvihnutie tovaru, až po distribúciu, nám prišlo ako najefektívnejšie a najvhodnejšie riešenie.

Celé spektrum našich produktov pochádza výhradne zo slovenských fariem, od usilovných domácich gazdov a gazdín. Spolupráca je pre obe strany výhodná, nakoľko malí farmári často nemajú čas a prostriedky na distribúciu a rozsiahle marketingové kampane. Všetok zakúpený tovar doručíme priamo od výrobcu až do pohodlia Vášho domova na našom novom chladiarenskom vozidle, čím zaručíme čerstvosť potravín od momentu nákladky, až po príchod na Váš tanier.

Čo sa týka ponuky – veríme, že je natoľko široká, že si z nej každý dokáže vybrať. Samozrejmosťou je mäso, rôzne mliečne výrobky – mlieko, vajcia, maslo či syry, ovocie a zelenina, pirohy, medy a mnoho ďalších chutných artiklov. Myslíme aj na celiatikov, do ponuky sme zaradili aj bezlepkové potraviny. Jednoducho, každý fanúšik tradičnej kuchyne, každý mlsný jazýček si u nás príde na svoje.

Na každý jeden ponúkaný produkt sa vzťahuje naša garancia kvality – ručíme za to, že všetko čo si u nás zakúpite bude prvotriednej chuti a akosti, bez zbytočných konzervantov, farbív a inej chémie. Sme zástancovia čistej a nemodifikovanej, chutnej a kvalitnej stravy. Nič pre nás nie je väčším potešením, ako pomôcť domácim farmárom a zároveň uspokojiť dopyt po tradičnej, domácej kvalite.

Sme otvorení akýmkoľvek otázkam, prípadne návrhom z Vašej strany – naším záväzkom je neustále sa zlepšovať, aby sme zabezpečili spokojnosť na strane zákazníka.
Vaši Gazdovia

A takto vyzerá náš bežný deň. 
X
[chat-questions] [chat-ask-operator]
<